Naděje umírá poslední

Akce Cosmic Trance 20.3.2009

1. března 2009 v 22:59 | Michaelius |  Státní Svátky a Svátečné dny


O AKCI A VŠE O NÍ ZDE WWW.COSMICWARFARE.CZ


Rozhovor s pořadatelem před akcí Cosmic trance Warfare

Jak jsi přišel na nápad zorganizovat tuto akci ?


:-) No huedbně-kulturní portál Mafitel.com vznikl 15.3.2006 a k tomuto datu se každoročně snažme udělat nějakou veřejnou akci pro lidi. Má to symbolizovat setkání s našimi návštěvníky, s kterýma se známe jen s písmenek. :-)


Jak jsi získal ke spolupráci rádio Fun 1?


Zajímal jsem se o reklamu v rádiu pro naší akci Cosmic trance Warfare. Oslovil jsem rádio FUN 1 a nechal jsem si od nich vyrobit reklamní SPOT k akci. A poté jsme se domluvili na odvisílání u nich a já jsem jim nabídl zpětnou propagaci u nás na naší akci. O podrobnostech se nebudu vyjadřovat.


Co přesněji má vyjadřovat výběr názvu ?


To je dobrá otázka, právě tuto jsem si kladl jako první před realizací celé akce. Vlastně samotný název Cosmic trance Warfare znamená Kosmicky tranceové válčení. A myšlenka akce je vlastně pokusit se pomocí dekorací udělat akci, která má vypadat jako akce z budoucnosti vlastně ve vesmírném stylu.


Určitě každého zajímá jací budou hosté a DJs ?


Tak žádné speciální hosty nečekejte, jediné co chystáme jako překvapení je možná ještě jeden Dj. Jméno zatím nebudu uveřejňovat, vše je ve stádiu jednání. Jinak z Djs, které jsou již představené tak jsou K.Sandra, Tzesar, Calbee a další. Co se týče stylu tak, chceme sladit House, Tech-trance a Trance i Techno.


Jaká bude cena za vstup ?


Cena za vstup je stanovena myslím na krásných 50,-Kč. Za tuto cenu se Vám pokusíme přinést super kosmický mejdan jako z budoucnosti.


Plánuješ nějaký zábavný program ?


Ne zábavný program neplánuji jen hlavní Mafitel.com stage, která vám nabídne během večera až 7 Djs. Jediné co mohu prozradit je, že můžete těšit i na výstavu SCI-FI motivů formou kreseb.


Jak si se rozhodoval při výběru místa pro akci ?


Tak minule jsem akci dělal v Hradci Králové, bohužel jsem se datem střetl s Pardubickou akcí.
Pro Jaroměř jsem se rozhodl proto, že právě tam si aspoň myslím máme mnoho návštěvníků našich stránek. A já pevně doufám, že se tam sejdeme.


Kolik očekáváš lidí ? A jaká je kapacita ?


Tak samozřejmě čím více, tím lépe. Jinak počítám, že se tam sejdeme v počtu 250 lidí :-) Jinak kapacita Fabrique clubu je asi 400.


Bude nejaké půlnoční překvapení baru ?


Ne žádné neplánujeme.


Co od této akce očekáváš ?


Tak myslím si jako každý pořadatel a organizátor, aby se hlavně lidi dobře bavili. Jinak samozřejmě taky, že se pozvedne jméno Mafitelu :-)


Kolikáté výročí oslavuje web ?


Tak tato oslava je již třetí. Takže náš web Mafitel.com slaví své 3. narozeniny.


Poviš nám něco o webu ?


Nevím co by tě vlastně Vás zajímalo. Můžu však připomenout, že na začátku roku 2009 jsme nechali web kompletně překódovat, aby byl lepší a hlavně validní :-). Plánujeme dotažení do konce asi pro nás nejnáročnější sekce "Kluby po České republice".


Otázky pokládala Martina Klubalová,
recenzistka webu Mafitel.com
zdroj: www.cosmicwarfare.cz Já se určo zůčastním;-) A vy můžete taky;-))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama